به وب

به وب

بهترین وب سایت دانلود کتابهای صوتی تاریخی، رمان ها و داستان های صوتی و اجناس و محصولات متنوع

محل لوگو

دانلود کتاب صوتی فرقه اسماعیلیه نوشته مارشال گودوین


دانلود کتاب صوتی فرقه اسماعیلیه نوشته مارشال گودوین

دانلود کتاب صوتی فرقه اسماعیلیه
نوشته مارشال گودوین سیمز هاجسن
زمان کلی این کتاب صوتی
29 ساعت می باشد و حجم فایلها در مجموع 393 مگابایت

از محاسن این کتاب صوتی این است که همه 29 ساعت آن به صورت 59 فایل مجزای صوتی نیم ساعته می باشد. شما می توانید یک یا دو فایل را امروز گوش کنید و فردا به سراغ فایل شماره بعدی بروید. به عنوان تجربه شخصی با کتابهای صوتی که کل کتاب در یک فایل 10 ساعته یا ساعات زیاد هستند مشکل دارم چون وقتی از یک قسمتی آنرا قطع می کنم چند روز بعد پیدا کردن دقیق آن زمان کتاب صوتی برایم مشکل است.

کتاب فرقه اسماعیلیه تاریخ سیاسی و اجتماعی و عقیدتی یکی از مهم ترین گروه های فرقه، یعنی نزاریان، را طی یکصدو هفتاد سال (483 - 654) برای ما بازگو می کند. این کتاب بنا به بیان آشکار مترجم آن، اولین کتاب مستقلی است که با پرداختی کاملا محققانه درباره اسماعیلیه به زبان فارسی منتشر شده است.

هاجسن با استناد به منابعی چون جامع التواریخ رشیدالدین فضل الله همدانی. جهانگشای جوینی، الکامل فی التاریخ ابن اثیر. تاریخ طبرستان ابن اسفندیار، تاریخ گزیده ی حمدالله مستوفی، تاریخ مصر ابن مسیر و تاریخ دمشق ابن قلاسی و مطالعه ی متون فراوان دینی، فلسفی، کلامی و جدلی فارسی و عربی به نوشته ی خویشتن غنایی تحسین برانگیز بخشیده و برداشتی دقیق و استادانه از اندیشه های نزاریان پیش روی خواننده گذاشته است.


مبلغ قابل پرداخت 7,778 تومان

توجه: پس از خرید فایل، لینک دانلود بصورت خودکار در اختیار شما قرار می گیرد و همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال می شود. درصورت وجود مشکل می توانید از بخش تماس با ما ی همین فروشگاه اطلاع رسانی نمایید.

Captcha
پشتیبانی خرید

برای مشاهده ضمانت خرید روی آن کلیک نمایید

  انتشار : ۱۶ اسفند ۱۳۹۸               تعداد بازدید : 30

تمام حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به "به وب" می باشد

فید خبر خوان    نقشه سایت    تماس با ما