به وب

به وب

بهترین وب سایت دانلود کتابهای صوتی تاریخی، رمان ها و داستان های صوتی و اجناس و محصولات متنوع

محل لوگو

دانلود کتاب صوتی کلید کاربردی قانون جذب نوشته جک کانفیلد


دانلود کتاب صوتی کلید کاربردی قانون جذب نوشته جک کانفیلد

دانلود کتاب صوتی کلید کاربردی قانون جذب نویسنده : بجک کانفیلد
مترجم : نفیسه معتکف
زمان کلی این کتاب صوتی
3 ساعت و در قالب 10 فایل صوتی می باشد و حجم فایلها در مجموع 22 مگابایت

جک کانفیلد هم‏‌اکنون یکی از سخنرانان انگیزشی و از نویسندگان برجسته آمریکا می‌‏باشد. او پیش از آغاز نویسندگی و سخنرانی، معلم مدرسه بود و سپس دو سال نیز زیر دست دابلیو کلمنت استون کار کرد. کنفیلد علاوه بر کتاب‏ها و سخنرانی‏های بسیار موفقش، بیشتر شهرت خود را مدیون مجموعه کتاب‏های «سوپ جو برای روح» است. او این مجموعه را به کمک همراه همیشگی‌‏اش مارک ویکتور هانسن، درسال ۱۹۹۰ به رشته‌‏ی تحریر درآورد. آنها توانستند در طی سه سال ۶۸ داستان برای این کتاب گردآوری کنند.

ما هر آنچه هستیم، نتیجه ی همان است که فکرش را کرده ایم. افکار همان موضوعات هستند.افکار تو امواج انرژی هستند که تا جایی که اطلاع داریم، در زمان و مکان رسوخ می کنند.
تو به هر چیز و هر کسی مرتبط هستی. تو بخشی لاینفک از کائنات هستی. تو گلوله ای از انرژی در حوزه ای از انرژی به مراتب بزرگ تر هستی. به واسطه ی درخواست تو، حکمت و خرد کل کائنات از آن توست.
( اینترنت را در نظر بیاور. نمی توانی آن را ببینی و لمس کنی، اما می دانی که وجود دارد. واقعی است. اینترنت یک ارتباط انرژی نامرئی است که همه مان را به یکدیگر مرتبط می کند. تو هم به همین صورت به همه چیز و همه کس مرتبط شده ای. )
افکار تو قدرتمند هستند. آنها واقعی، سنجیده و انرژی هستند. تک تک افکاری که داری، بیان آرزوهای تو به کائنات است. هر فکری که تو داری، تغییری فیزیولوژیکی در بدنت به وجود می آورد. تو حاصل تمام افکاری که به ذهن می آوری، احساساتی که حس می کنی و اعمالی که انجام می دهی
. هستی. و… افکاری که امروز در سر می پرورانی، احساساتی که امروز حس می کنی، اقداماتی که امروز به عمل می آوری، تجارب فردای تو را مشخص می کنند.
بنابراین واجب است که تو فکر کردن و رفتار کردن به شیوه ای مثبت را که نهایتاً با هر آنچه می خواهی باشی، انجام دهی و در زندگی تجربه کنی، همتراز باشد، یاد بگیری.
بازی زندگی عین بازی بوم رنگ است. افکار
. کردار و کلام ما با صحت و سقمی شگفت انگیز، دیر یا زود، به سوی خودمان بر می گردد.
کلید کاربردی قانون جذب | جک کانفیلد | نفیسه معتکف | انتشارات درسا


مبلغ قابل پرداخت 1,430 تومان

توجه: پس از خرید فایل، لینک دانلود بصورت خودکار در اختیار شما قرار می گیرد و همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال می شود. درصورت وجود مشکل می توانید از بخش تماس با ما ی همین فروشگاه اطلاع رسانی نمایید.

Captcha
پشتیبانی خرید

برای مشاهده ضمانت خرید روی آن کلیک نمایید

  انتشار : ۲۲ اسفند ۱۳۹۸               تعداد بازدید : 30

تمام حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به "به وب" می باشد

فید خبر خوان    نقشه سایت    تماس با ما