تماس با ما

فید خبر خوان

نقشه سایت

به وب - بهترین وبسایت دانلود کتابهای صوتی و محصولات متنوع

دانلود کتابهای صوتی تاریخی، رمان ها و داستان های صوتی و اجناس و محصولات متنوع در www.BehWeb.ir (شما فقط در سایت به وب میتوانید پس از پرداخت هزینه، فایلهای کتابهای صوتی را در کامپیوتر و موبایل و ... ذخیره کنید و بدون مراجعه به سایت آنها را گوش کنید)


دسته بندی سایت

برچسب های مهم

پیوند ها

دانلود کتاب صوتی ابله نوشته فئودور داستایوفسکی


دانلود کتاب صوتی ابله نوشته فئودور داستایوفسکی

دانلود کتاب صوتی ابله (نمایشنامه صوتی)
نویسنده :
فیودور داستایوفسکی
به کارگردانی میکائیل شهرستانی

زمان کلی این کتاب صوتی 5.5 ساعت می باشد و حجم فایلها در مجموع 218 مگابایت

از محاسن این کتاب صوتی این است که همه 5.5 ساعت آن به صورت 14 فایل مجزای صوتی می باشد. شما می توانید یک یا دو فایل را امروز گوش کنید و فردا به سراغ فایل شماره بعدی بروید. به عنوان تجربه شخصی با کتابهای صوتی که کل کتاب در یک فایل با ساعات زیاد هستند مشکل دارم چون وقتی از یک قسمتی آنرا قطع می کنم چند روز بعد پیدا کردن دقیق آن زمان کتاب صوتی برایم مشکل است.

شاهزاده میشکین که از آخرین بازمانده‌های یک خاندان ورشکسته اشرافی است، از بیماری صرع رنج می برد. پس از چهار سال تلاش برای معالجه از سوئیس به روسیه برمی‌گردد. شاهزاده که به آگلائه علاقه مند است، رسماً از او خواستگاری می کند. اما آگلائه ...
شاهزاده میشکین پس از چهار سال معالجه در مؤسسه درمانی اشنایدر سوئیس، با یک قطار درجه سه، به روسیه برمی‌گردد و بی درنگ به سراغ یکی از اقوام بسیار دورش می‌رود؛ خانم الیزابت پروکوفیونا که همسر یک ژنرال بازنشسته ارتش است. در دفتر کار ژنرال عکس زنی به نام «ناستازی فیلیپونا» وجود دارد. ناستازی که در نوجوانی قربانی هوس‌رانی‌های مردی به نام «ایوانویچ توتسکی» شده بود، اکنون اعتمادش را به همه مردان از دست داده است.
شاهزاده میشکین برای رسیدگی به امور مالی ارثیه‌ به جا مانده از خاله‌اش به مسکو می‌رود. شش ماه پس از این ماجرا. شاهزاده میشکین که حالا دیگر وضع مالی خوبی دارد، در بازگشت از مسکو به سراغ لبدوف می‌رود و در طول گفت‌وگویشان متوجه می‌شود که ناستازی دو بار و آن هم درست هنگام مراسم عقد از دست رگوژین فرار کرده، در حال حاضر تنها زندگی می‌کند.
لبدوف متوجه وضع پریشان شاهزاده شده و به او پیشنهاد می کند که مدتی در منطقه ییلاقی به پابلوفسک استراحت کند. میشکین این پیشنهاد را می‌پذیرد. او که به آگلائه علاقه‌مند است، رسماً از او خواستگاری می کند. اما آگلائه فکر می کند شاهزاده در واقع عاشق ناستازی است و فقط به شرطی ازدواج را می‌پذیرد که این ابراز عضق در حضور ناستازی انجام شود. شاهزاده گرچه عمل به این شرط را برای خودش سخت و دشوار می‌بیند. اما ناگزیر قبول می‌کند. ولی رنجی که در صورت و چشمان ناستازی نقش بسته او را تحت تأثیر قرار می‌دهد و زمانی که باید ناستازی را ترک کند و عشقش خودش را به آگلائه ثابت کند، کنار ناستازی می ماند و به او قول ازدواج می‌دهد .


مبلغ قابل پرداخت 2,400 تومان

توجه: پس از خرید فایل، لینک دانلود بصورت خودکار در اختیار شما قرار می گیرد و همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال می شود. درصورت وجود مشکل می توانید از بخش تماس با ما ی همین فروشگاه اطلاع رسانی نمایید.

Captcha
پشتیبانی خرید

برای مشاهده ضمانت خرید روی آن کلیک نمایید

  انتشار : ۲۵ تیر ۱۴۰۰               تعداد بازدید : 194

برچسب های مهم


مطالب تصادفی

 • دانلود کتاب حقایقی درباره سنگ پادزهر
 • دانلود کتاب صوتی جنایت و مکافات نوشته فئودور داستایوفسکی
 • دانلود کتاب صوتی ابله نوشته فئودور داستایوفسکی
 • دانلود کتاب صوتی نه مرد موفق و نود رمز موفقیت
 • دانلود کتاب صوتی بیگانه نوشته آلبر کامو
 • نقش و نگاره های میناکاری و تاریخچه آن
 • هفت گنج بزرگ دنیا که دیگر اثری از آنها نیست - سرزمین جواهرات در هند(7)
 • هفت گنج بزرگ دنیا که دیگر اثری از آنها نیست - گنج صندوق مقدس (6)
 • هفت گنج بزرگ دنیا که دیگر اثری از آنها نیست - گنج فرعون (5)
 • هفت گنج بزرگ دنیا که دیگر اثری از آنها نیست - گنج پرنده سیاه یا ریش سیاه(4)
 • تابلو فرش دستباف نفیس وان یکاد جل جلال - تبریز
 • تابلو فرش دستباف سبد گل عرضی با امضاء مرتضوی - چله ابریشم تبریز
 • پاکت پستی لفاف دار مخصوص سی دی سایز 16 در 16 (بسته 25 تایی)
 • کنسرت تصویری تو کیستی سالار عقیلی ( 1DVD + 1CD) - اوریجینال
 • دوربین شکاری کوچک تک چشمی تلسکوپی با بزرگنمایی 8 برابر (8×20)

تمام حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به "به وب - بهترین وبسایت دانلود کتابهای صوتی و محصولات متنوع" می باشد